2 mei 2013

DAG VAN DE ARBEID OOK IN LANSINGERLAND GEVIERD

Dinsdag 1 mei stonden PvdA wethouder Ruud Braak, de PvdA afdelingsbestuurders Naushad Boedhoe en Raymond Tans en PvdA fractievoorzitter Gerard Bovens in alle vroegte bij busstation Rodenrijs om vanwege de Dag van de Arbeid alle chauffeurs van de RET bussen die daar een korte halte-stop maakten een feestelijke traktatie aan te bieden. Extra aanleiding om de RET mensen van de ZoRo-buslijn eens stevig in het zonnetje te zetten was het bericht dat deze nieuwe lijn nu al een groot succes aan het worden is. Het aantal reizigers is met 4000 per dag bijna twee keer zoveel als oorspronkelijk geraamd. De chauffeurs van de RET zorgen er voor dat de inwoners van Lansingerland van ’s morgens vroeg tot ’s avonds laat snel en veilig op de plek van hun bestemming kunnen komen. Voorzitter Naushad Boedhoe: “De medewerkers van de RET werken hard aan een goede bereikbaarheid van onze gemeente en zorgen er zo mede voor dat het in Lansingerland goed wonen en werken is. Zij verdienen op deze Dag van de Arbeid een grote pluim voor hun inzet!”

IMG_7609

Omdat de medewerkers van de gemeentelijke afdeling Beheer en Onderhoud op de vroege ochtend van 1 mei nog druk bezig waren met het opruimen na afloop van de grote feesten in onze drie kernen op de Inhuldigingsdag van 30 april, kreeg de Dag van de Arbeid in Lansingerland nog een speciale verlenging op 2 mei. Tijdens de ochtend pauze werden alle medewerkers van deze dienst door de PvdA getrakteerd en bedankt voor het altijd klaar staan voor de inwoners van onze gemeente. Fractievoorzitter Gerard Bovens: “De strenge winter van dit jaar duurde van Sinterklaas tot maar liefst half april en elke dag en nacht stonden jullie tijdens die lange periode klaar om, als het moest, te gaan strooien. Een indrukwekkende prestatie waar vele voetgangers, fietsers en automobilisten jullie zeer erkentelijk voor zijn. En dat de medewerkers van Beheer en Onderhoud echt van alle markten thuis zijn bleek de afgelopen dagen maar weer eens extra goed tijdens de prachtige Inhuldigingsfeesten. Lansingerland werkt!”

2 mei viering bij Beheer en Onderhoud

2 mei viering bij Beheer en Onderhoud

 

Afdelingssecretaris Raymond Tans viert 1 mei!

Afdelingssecretaris Raymond Tans viert 1 mei!